0

Жгімен. Жгімо з розумом: наша команда представила відео про газову незалежність

Наша команда презентувала перший відео-експлейнер про газову незалежність. 

Гасло серії експлейнерів: «Газова грамотність для незалежних». Герой відео — вигаданий персонаж Жгімен, який знає, як влаштований світ, і не соромиться казати правду та розплющувати очі українців. 

«Для нашого розвитку дуже важливо засвоювати історичні уроки та розуміти справжні ролі людей, які ухвалюють чи ухвалювали рішення. Але не всі мають сміливість називати речі своїми іменами. Так з’явився Жгімен, який не боїться казати правду. Ще в Нафтогазі в нашої команди було розуміння, що така комунікація  потрібна українцям, що бракує зрозумілого пояснення складних тем. І от нарешті представляємо перший, фактично пілотний ролик»,  — розповідає про проект Юрій Вітренко. 

«Перед нами стояла задача зробити контент для розумних людей, які обмежені в часі, але постійно прагнуть знати більше. Ми дуже хотіли бути сміливіше та безпосередніше, ніж заведено комунікувати в енергетиці. Так з’явився не просто експлейнер, а просвітницький мультик з трохи дивакуватим, але розумним і безстрашним Жгіменом. Дуже тішить, що маємо змогу робити такі проекти», — розповідає Галя Вахтіна, прес-секретарка Юрія Вітренка. 

Перша серія «Рокові котлетки або газ як зброя» вже доступна для перегляду. У ній Жгімен ділиться «диктаторськими правилами для чайників» — тобто розповідає, як керувати сусідньою державою, якщо все що в тебе є, це газ і хворобливі уявлення про світовий порядок.

У наступній серії Жгімен розкаже, як Росія використовує маніпуляції та корупцію в газовій сфері проти українців, і чому це небезпечно. 

Проект реалізований у співпраці з Wonderbloom Production & Powerplant Creative.

Жгімо з розумом.