0

Навіть під час війни ми робимо все можливе, щоб більше видобувати власного газу

Навіть під час війни ми робимо все можливе, щоб більше видобувати власного газу. На родовищі в Харківському регіоні наші фахівці відкрили значний газовий поклад некласичного типу на глибині понад 6000 м.
За результатами випробувань пробуреної пошукової свердловини, спроектованої згідно даних новітніх 3D-сейсморозвідувальних досліджень, Укргазвидобування, дочірня компанія Нафтогазу, отримала дебіт газу більше 120 тис. куб. м на добу. За внутрішніми оцінками, її потенціал може бути ще більшим.
Геолого-геофізична інформація, що отримана нашою командою спеціалістів в результаті закладання, буріння та випробування свердловини вказує на перспективність промислового освоєння нового покладу.
Отримання промислового дебіту газу з великої за розмірами структури, сформованої ущільненими гірськими породами, є важливою подією освоєння ресурсного потенціалу Східного нафтогазоносного регіону України.
Я вдячний нашій команді за такий результат, особливо працівникам Укргазвидобування, які попри усі безпекові ризики продовжують на місцях виконувати свою надважливу роботу.
Відкриті запаси газу – це вагомий внесок у енергетичну безпеку країни напередодні, мабуть, найскладнішого опалювального сезону в історії України.