0

Не перестаємо видобувати газ навіть там, де це здається неможливим

Через війну ще важливішим стає забезпечити збільшення видобутку газу там, де це можливо, і де не тривають активні бойові дії. Тому зараз критично необхідно реалізовувати нові проекти і забезпечувати надійність роботи всієї системи.
Ми не перестаємо видобувати газ навіть там, де це здається неможливим. А ще продовжуємо щодня бурити нові свердловини і виконувати сервісні операції, щоб інтенсифікувати видобуток.
Днями запустили в роботу нову дотискуючу компресорну станцію на заході країни. Вона допоможе видобувати більше газу, покращить його якість і допоможе забезпечити надійну роботу всього комплексу для безперебійного постачання палива в опалювальний сезон. Газ на ДКС надходитиме із понад 20 свердловин. Робота нової станції дасть змогу отримувати додатковий газ за рахунок мінімізації технологічних втрат. Цей проект частково профінансували наші міжнародні партнери, почалася будівництво задовго до початку війни, але запрацювала ДКС саме зараз, в розпал бойових дій.
Окрім того вчора ми почали буріння нової розвідувальної свердловини, теж на заході України. У разі її успішного спорудження, очікуваний приріст запасів вуглеводнів становитиме 150 млн куб. м газу. Це лише один із багатьох кроків, які щоденно робить команда Нафтогазу та Укргазвидобування, щоб забезпечити українців газом власного видобутку.
Зараз ми починаємо стабілізувати видобуток, у нас знизилися темпи падіння. В ідеальному варіанті ми сподіваємося вже з 2023 почати його нарощувати.