0

Північний потік -2 під американськими санкціями

Північний потік -2 під американськими санкціями! Про це заявив президент США Джозеф Байден. Він дав вказівку адміністрації прибрати виключення з санкцій для компанії Nord Stream AG та її посадових осіб.
Команда Нафтогазу активно працювала над цим з травня 2021 року, доводячи нашим американським партнерам, що виключення з санкцій оператора Північного потоку-2 було помилкою і несло загрозу безпековій ситуації в Україні, а також спровокувало газовий шантаж Росією Європи.
Ми вітаємо це рішення США, яке свідчить про послідовність і підтримку наших міжнародних партнерів. Сподіваємося, що це стане одним із дієвим інструментів, аби зупинити Путіна від його подальшої агресії в Україні. Газ – був і залишається зброєю для Кремля. Спільними зусиллями ми завадили Росії використати її проти України зараз.
Ми казали це раніше і наголошуємо зараз, що у випадку подальшої агресії, санкції мають бути запроваджені і до Північного потоку-1. І президент Байден чітко підкреслив, що США без вагань робитимуть ще кроки, якщо Росія продовжить ескалацію.