0

Книга #Стокгольм:
Бери або плати

У цій книзі я розповів історію боротьби національної компанії «Нафтогаз України» проти «Газпрому». Окрім того що йдеться про найбільший в світі комерційний арбітраж, ця історія важлива як ніколи, бо це є переможний кейс. Це історія значущої, але недооціненої перемоги.

Про книгу
Вiдгуки(0)
#Стокгольм присвячений значній, але недооціненій перемозі усієї країни у найбільшому в світовій історії арбітражі.

Газовий конфлікт між Нафтогазом та Газпромом, читай між Україною та Росією, тривав чотири роки і був багато в чому безпрецедентним. 80 хвилин читання. 125 мільярдів доларів на кону. Інтерв’ю героїв та свідків подій, деталі процесу, контекст та емоції, +1 привіддля гордості за Україну.Бонус — мапа місць «бойових» подій, занурення в історію процесу та враження редакції київського видавництва ТАК від подорожі.

Погляд зсередини на найбільший комерційний арбітраж у світовій історії, де сума позовів з обох сторін була більшою за економіку України. Від загального контексту арбітражного процесу до нюансів його перебігу. Юрій Вітренко, один із керівників «Нафтогазу», та інші ключові члени команди, які з української сторони безпосередньо займалися арбітражем проти «Газпрому», розповідають про найголовніше.”

Юрій Вітренко
Автор Книги
Це не питання перемоги “Нафтогазу”, це перемога України в Стокгольмі. Мене хвилювало і хвилює понині питання, чи ця перемога в достатній мірі зрозуміла українцям? Чому? Два аспекти.

По-перше, ми маємо усвідомлювати, на краю якої прірви ми всі були. І що б сталося, якщо б ми не виграли.
По-друге, важливо, щоб ми розуміли, що у нас теж є привід для певної національної гордості. Це дуже важливо, щоб ми розуміли, що ми довели всьому світові, що українці не якісь жебраки, які тільки й знали, що просити про більш дешевий газ у росіян. А коли не могли платити, то просто цей газ крали, як це казала російська пропаганда по всьому світові. Ні, це нас грабували. Це була колоніальна політика Росії по відношенню до України. І ми довели всьому світові, що ми надто багато платили за газ, що в нас були кабальні умови. А з іншого боку, нам не доплачували за транзит. Мені здається, важливо, щоб українці це усвідомлювали. І щоб ми про це частіше казали всьому світові.

Мiй вiдгук
Ваше повідомлення надіслано
Виникла помилка з відправкою даних. Cпробуйте, будь ласка, пізнеше
Будь ласка, заповніть поля
Неправильный формат